Apie Mus

UAB “Agrodema” – lietuvių įmonė, įkurta 2000m liepos 27, turinti prekybos partnerius visoje Lietuvoje, kurių nuolatos daugėja. Sparčiai auganti ir konkurentų pripažinta įmonė gali pasiūlyti ne tik itin konkurencingus produktus, bet ir profesionalią laukų priežiūrą bei konsultaciją viso sezono metu bei sėkmingai rasti atsakymą sprendžiant klientų problemas.

Veiklos sritys – didmeninė bei mažmeninė prekyba cheminėmis augalų apsaugos piemonėmis, mikroelementais, žemės ūkio augalų sėklomis.

UAB “Agrodema” sėkmė - inovatyvūs ir profesionalūs agronomai įgiję pasitikėjimą visoje Lietuvoje, darnus bendradarbiavimas su klientais ir partneriais, didelė patirtis ir naujausi produktai.

Per keletą metų iškovotas autoritetas augintojų tarpe tik patvirtina kasmetinį mūsų klientų ir partnerių skaičiaus augimą.

Nuo įmonės veiklos pradžios “Agrodema” tiesiogiai importuoja produkciją iš Adama ir jai sėkmingai atstovauja Lietuvos pesticidų rinkoje. Didėjant Adama registruojamų produktų spektrui, didėja ir mūsų importuojamų augalų apsaugos priemonių asortimentas.

Nuo 2013 metų “Agrodema” pradėjo intensyviai bendradarbiauti su “Nufarm” ir dirbti su šios įmonės produktais.

2004m. liepos 17 įkurtas ūkis Ignalinos rajone, kuris buvo paverstas tikra sėkmės ir bandymų vieta. Pavyzdiniai laukai, eksperimentai, mokymai ir lauko dienos - aukščiausia kokybė ir geriausi rezultatai atnešė sėkmę “Agrodema” įmonei.

Kontaktai

UAB Agrodema
info@agrodema.lt
Žirmūnų g. 139
Vilnius
LT-09120,
Lietuva
tel.nr. 8-5 240 2291

Visų regionų atstovus ir visą informaciją galite rasti Kontaktai skiltyje

Mes galime padėti

Vardas

Pavardė

Telefono numeris

El. paštas

Miestas/rajonas

Auginamos kultūros

Klausimas