UAB “Agrodema” – lietuvių įmonė, įkurta 2000 m. liepos 19d., turinti prekybos partnerius visoje Lietuvoje, kurių nuolatos daugėja. Sparčiai auganti ir konkurentų pripažinta įmonė gali pasiūlyti ne tik itin konkurencingus produktus, bet ir labai profesionalią laukų priežiūrą bei konsultaciją viso sezono metu, taip pat sėkmingai rasti atsakymą sprendžiant klientų problemas.

Veiklos sritys – prekyba cheminėmis augalų apsaugos priemonėmis, mikroelementinėmis trąšomis, taip pat profesionali laukų priežiūra ir konsultacija.

UAB “Agrodema” sėkmė – inovatyvūs ir profesionalūs agronomai, įgiję pasitikėjimą visoje Lietuvoje, darnus bendradarbiavimas su klientais ir partneriais, didelė patirtis ir naujausi geriausios kokybės produktai.

Rimantas Misevičius; Robertas Montvilas, Donatas Dambrauskas, Juozas Mikštas, Loreta Aleknavičienė, Adomas Žukaitis, Vygintas Cechanavičius, Arūnas Vasiliauskas, Jolanta Tverijonė

“MŪSŲ AGRONOMAI – MŪSŲ ĮMONĖS VARIKLIS!”

Per keletą metų iškovotas autoritetas augintojų tarpe tik patvirtina kasmetinį mūsų klientų ir partnerių skaičiaus augimą.

Nuo įmonės veiklos pradžios, “Agrodema” bendradarbiavo su “Adama” ir jos teikiamais produktais. Darbams stipriai įsibėgėjus, “Agrodema” pradėjo intensyviai bendradarbiauti su “Nufarm” ir dirbti su šios įmonės augalų apsaugos produktais, kurių spektras sparčiai didėja.

Augant įmonei, auga ir galimybės, todėl mūsų partnerių skaičius kasmet auga ir plečiasi Europoje. Tiesioginis produktų importavimas iš “NoroTec”, “Lima Europe”, “GCIC”, “Globachem”, “Nordisk Alkali” ženkliai praplėtė produktų paletę, kurią spėjo pamėgti ne tik mūsų agronomai, bet ir klientai.

Vieta tiesioginiams eksperimentams

2004 m. liepos 27d. įkurtas ūkis Ignalinos rajone, buvo paverstas tikra sėkmės ir bandymų vieta. Pavyzdiniai laukai, eksperimentai, mokymai ir lauko dienos – aukščiausia kokybė ir geriausi rezultatai atnešė sėkmę ir spartų augimą “Agrodema” įmonei.

Kėdainiai – naujasis logistikos centras

2018 m. įsigytas sandėlis pačiame Kėdainių centre leidžia greičiau, efektyviau, patogiau ir saugiau transportuoti bei sandėliuoti augalų apsaugos produktus.